Osoby starsze z Dziwnowa zapraszane na doroczny Bal Seniora

Władze miasta Dziwnów, na czele z burmistrzem Grzegorzem Jóźwiakiem, chcą pokazać swoje zaangażowanie w integrację lokalnej społeczności seniorów. W tym celu ogłaszają specjalne wydarzenie, które ma miejsce w ostatni weekend października każdego roku. Jest to coroczny Bal Seniora, do udziału w którym zapraszani są wszyscy seniorzy z gminy.

Niektóre wydarzenia kulturalne gminy Dziwnów wpisują się w roczny cykl i stanowią ważne punkty na mapie miejscowych wydarzeń. Do takich należy właśnie Bal Seniora. Z radością informujemy, że 28 października 2023 roku (sobota), o godzinie 18:00, w dziwnowskim Domu Kultury przy ulicy Marynarki Wojennej 4D, odbędzie się kolejna edycja tego uroczystego spotkania. Zachęcamy do szybkiego zgłaszania swojego uczestnictwa – liczba miejsc jest bowiem ograniczona. Można to zrobić do 10 października 2023 roku, kontaktując się telefonicznie pod numerem 539-352-540.

Organizatorzy zadbali o pełną obsługę gastronomiczną dla uczestników. W cenie biletu na bal przewidziane są ciepłe posiłki, przekąski, herbata, kawa oraz ciasto.