Karwieńskie wakacje w siodle – odwiedź stadninę Rumak

Spędzając urlop w nadmorskiej Karwi miłośnicy jazdy na koniach i wielbiciele tych pięknych dostojnych zwierząt mogą liczyć na atrakcje, jakie zapewnia wczasowiczom okoliczne gospodarstwo agroturystyczne Rumak, położone przy trasie łączącej Karwię z Wejherowem.

Oferuje ono nie tylko przejazdy po placu maneżowym, ale i wyjazdy poza teren padoku. Siedząc na koniu można chociażby podziwiać nadbałtycką plażę i pokonując jej teren poczuć we włosach orzeźwiający powiew morskiej bryzy. Do dyspozycji amatorów jeździectwa są normalnych rozmiarów konie oraz mniejsze kuce, z przejażdżek na których z powodzeniem mogą korzystać dzieci. Ci, którzy nie opanowali jeszcze umiejętności dosiadania rumaka, mają możliwość wykupienia lekcji prowadzonych przez profesjonalnego instruktora, zarówno w wersji dla zaawansowanych, jak i dopiero zaczynających swoją przygodę z jeździectwem.

Moc atrakcji w gospodarstwie agroturystycznym Rumak

Dla tych, którzy szybko czują się znudzeni jedną aktywnością i poszukują coraz to nowych doznań oraz wrażeń, stadnina Rumak ma jeszcze kilka innych propozycji. Urlopowiczów powinny chociażby usatysfakcjonować przejazdy quadami, do których właściciele gospodarstwa zapraszają zarówno samych dorosłych, jak i rodziców z pociechami. Wspaniałą rozrywką dla dzieci, zwłaszcza wychowanych poza wsią, będzie także pobyt w mini zoo i możliwość obcowania ze zwierzętami, które w mieście raczej trudno spotkać.

Doskonałą zabawę zagwarantują też gonitwy po labiryncie zaaranżowanym w polu obsadzonym kukurydzą. Zaś tym, którzy marzą, aby sprawdzić swoją celność i dobre oko, emocji dostarczy pobyt na strzelnicy i wypróbowanie swoich sił w sporcie strzeleckim.