Inwestycja nad Bałtykiem – Hotel Gołębiewski w Pobierowie

Zlokalizowany na Pomorzu Zachodnim, Hotel Gołębiewski jest jednym z najambitniejszych projektów nadmorskich w tym regionie. Po śmierci Tadeusza Gołębiewskiego, inicjatora tego przedsięwzięcia, prace budowlane były chwilowo zawieszone. Jednak już od marca nabrały one ponownego tempa. Lokalne media sugerują, że data otwarcia tego luksusowego obiektu w Pobierowie jest już preliminarnie ustalona, choć niestety nie odbędzie się ono latem 2023 roku.

We wstępnych planach przewidywano, że hotel rozpocznie swoją działalność już w 2021 roku. Lecz ze względu na wyzwania związane z pandemią koronawirusa te plany musiały zostać zmodyfikowane. Następnie celowano w sezon letni 2023 roku jako nową datę otwarcia. Niemniej jednak pracownicy budowy musieli zmierzyć się z kolejnymi opóźnieniami. Chociaż nie ma jeszcze oficjalnego oświadczenia na ten temat, to uchwycone zdjęcia z terenu budowy sugerują, że ukończenie prac w tym roku jest realne.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Głos Szczeciński, który powołał się na rozmowy z właścicielami i ekipą budowlaną, Hotel Gołębiewski w Pobierowie ma rozpocząć działalność w październiku 2023 roku. Warto jednak podkreślić, że ta data nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

W pierwszej kolejności planowane jest udostępnienie gościom jedynie kilku pięter z całkowitej liczby 11. Już na wstępie właściciel podkreślał, że jego inwestycja będzie oddawana do użytku częściowo, a nie „na raz”.