Hotel Gołębiewski w Pobierowie – przyspieszają prace przy odbiorach i uzgodnieniach z urzędnikami

Przedstawiciele Hotelu Gołębiewski, lokalizowanego w Pobierowie, potwierdzają realizacje trwających procesów odbiorów i uzgodnień z różnymi urzędami dotyczącymi inwestycji. Każde spotkanie z urzędnikami przynosi ich bliżej do uzyskania upragnionego pozwolenia na użytkowanie. Została nam zaprezentowana część hotelu, która jest już skończona, pozwalając na zwiedzenie całego parteru.

Zdaniem przedstawicieli inwestora, proces ten może być żmudny i skomplikowany, ponieważ obiekt hotelowy w Pobierowie ma imponujące rozmiary, co wymaga podziału odbiorów na kolejne etapy.

Niemniej jednak, najbardziej efektowna część Hotelu Gołębiewski jest już niemal gotowa do prezentacji. Mimo braku personelu za ladą recepcji, marmurowa posadzka w holu wejściowym już błyszczy, a olbrzymie żyrandole są już podświetlone. Sala zabaw dla dzieci jest świeżo pomalowana, a obszar z basenami jest bliski ukończenia. Wielkość holu wejściowego to prawie 2,5 tys. metrów kwadratowych.

Na parterze, w dwóch restauracjach, zaczynają pojawiać się stoliki i krzesła. Jedna z nich, nazywana „zieloną”, ma pełnić reprezentacyjną rolę. Druga, znajdująca się naprzeciwko, ma być mniej formalna. Na razie brakuje rybek w wielkim akwarium przy recepcji (składającej się z 11 stanowisk dla personelu), ale atrakcją jest już ukończona zielona ściana przy wejściu do hotelu.