Tragedia na drodze w Lasce Kolonii: samochód uderzył w drzewo

W niedzielę, zaraz po przekroczeniu północy, na jednym z odcinków drogi przebiegającej przez Laskę Koloń, kierujący pojazdem stracił nad nim kontrolę. Skutkiem tego niefortunnego zdarzenia było uderzenie auta w drzewo rosnące przy drodze i jego późniejsze przewrócenie się na środek jezdni. W wyniku tego zdarzenia, kierowca doznał obrażeń. Natychmiast po informacji o zdarzeniu, na miejsce zostały skierowane wszystkie dostępne służby ratunkowe: jednostki policji, straży pożarnej oraz ekipa Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Podczas tego tragicznego wypadku, w którym samochód nie utrzymał trakcji, uderzył z impetem w drzewo i przekoziołkował, lądując na boku, jedyny pasażer – kierujący pojazdem mężczyzna – odniósł obrażenia. Był on jedynym pasażerem. Na miejsce jako pierwsi dotarli ratownicy medyczni, którzy natychmiast podjęli czynności mające na celu udzielenie pomocy poszkodowanemu. Mężczyzna został stabilizowany i przetransportowany do najbliższego szpitala.

Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Wolina, którzy również przybyli na miejsce zdarzenia, skupili swoje działania na zabezpieczeniu terenu wypadku. Odłączyli akumulator w uszkodzonym samochodzie i podjęli działania mające na celu zneutralizowanie wszelkich wycieków z pojazdu. Po nich do akcji wkroczono do funkcjonariusze policji.