Premiera książki "Dosięgnąć gwiazd" autorstwa Marii Pisarczyk, fabuła osadzona na terenie Dziwnowa i Gminy Dziwnów

Pragniemy podzielić się z Wami radosną wiadomością o debiucie nowej pozycji literackiej na rynku książek. Jest to wyjątkowe dzieło pani Marii Pisarczyk, które swoją scenerię umiejscawia w miejscowości Dziwnów oraz obszarach Gminy Dziwnów. Również podczas rozmowy telefonicznej autorka podkreśliła swoje silne związki z tą lokalizacją, która dla niej stanowi miejsce pełne inspiracji i odpoczynku.

Książką, o której mowa, jest „Dosięgnąć gwiazd”. Jest to literacka podróż adresowana zarówno do dzieci, jak i dorosłych, przemierzająca znane i mniej popularne trasy Dziwnowa i odwiedzająca jego charakterystyczne miejsca. Przez czytanie tej książki stajemy się nie tylko obserwatorami, ale również uczestnikami różnorodnych przygód i wydarzeń.

Wśród prawdziwych historii i magii „Dosięgnąć gwiazd”, widzimy przede wszystkim, jak miłość, przyjaźń, troska i współczucie są wartościami ponadczasowymi, które zasługują na pielęgnowanie. Nieoceniona jest tu rola rodziców, którzy przekazują dzieciom miłość do bliźniego i ufność, a także wpajają szacunek dla zwierząt towarzyszących nam w naszej życiowej drodze.