MKS Ina Goleniów z szansą na szóste zwycięstwo z rzędu: weekendowe spotkania w IV lidze

MKS Ina Goleniów, który utrzymuje się na szczycie IV ligi dzięki serii pięciu zwycięstw, będzie miał okazję zdobyć szóste zwycięstwo w nadchodzącą sobotę. Oprócz ich spotkania, zobaczymy również Orzeł Łoźnica, Masovia i OKS Center MD Goleniów na boiskach swoich rywali.

Pod wiodącym okiem trenera Mariusza Bernacha, Ina Goleniów utrzymuje nieprzerwaną passę niepokonania przez sześć kolejnych spotkań. Sobotnie starcie na własnym terenie z Orłem Wałcz zapowiada się na kolejne wyzwanie. Orzeł Wałcz do tej pory odnotował jedno zwycięstwo, jeden remis oraz cztery porażki podczas swoich wyjazdowych meczów i obecnie zmagają się w dolnej części tabeli. Jeżeli zawodnicy Goleniowa odpowiednio podejdą do spotkania, mają duże szanse na przedłużenie swojej zwycięskiej serii.

W klasie okręgowej doskonale radzący sobie Orzeł Łoźnica zmierzy się na własnym boisku z Jantarem Dziwnów. Ten ostatni zwykle gra lepiej na swoim terenie, ale zdaniem ekspertów „Czarna Ł” powinna poradzić sobie z tym wyzwaniem. W międzyczasie pozostałe drużyny z naszego regionu będą grały na wyjeździe. Masovia zmierzy się ze Sparta Gryfice na jej trudnym terenie, a dla OKS czeka wyzwanie w postaci wyjazdu do Kamienia Pomorskiego.